Inf

Organizacja rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022

Informujemy, że w związku z ograniczeniami związanymi z pandemią Covid 19 organizacja rozpoczęcia roku szkolnego w Publicznej Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Siennicy 1 września będzie wyglądała następująco:

1. Latowicka 16

Godz. 9.00-  uczniowie klas I (Ia- s.8, Ib- s.5, Ic- s.4)

9.15- uczniowie klas II (IIa-s. 15, IIb-s.11, IIc-s.10)

9.30- uczniowie klas III (IIIa- s.3, IIIb-s.7)

9.45- uczniowie klas IV (IVa- s.13, IVb- s.12, IVc- s.9)

Do budynku szkoły wyjątkowo mogą wejść z dziećmi tylko rodzice uczniów klas I (zgodnie z procedurami szkolnymi rodzice wchodzą do szkoły zakładając maski ochronne). Szczegółowe informacje dotyczące organizacji roku szkolnego w poszczególnych klasach uczniowie otrzymają na kartkach przygotowanych przez wychowawców.

Rodzice dzieci klas II, III i IV oczekują na dzieci na placu przed szkołą.

Organizacja pracy w oddziałach przedszkolnych będzie omówiona z rodzicami podczas spotkania organizacyjnego z wychowawcami grup 31 sierpnia o godz. 17.00.

1. Mińska 38

11.00- uczniowie klas VIII

11.15- uczniowie klas VII

11.30- uczniowie klasy VIa

11.45- uczniowie klasy Va

12.00- uczniowie klasy Vb

12.15- uczniowie klasy Vc

Wychowawcy klas V- VIII będą oczekiwali na swoich uczniów przed szkołą o wyznaczonych wyżej godzinach. Do szkoły wyjątkowo mogą wejść tylko rodzice dzieci klas V i VI (zgodnie z procedurami szkolnymi rodzice wchodzą do szkoły zakładając maski ochronne).

1 września nie będzie dowozu zorganizowanego przez Urząd Gminy w Siennicy.