HARMONOGRAM KONSULTACJI

L.p. Nazwisko i imię nauczyciela Dzień tygodnia, godzina konsultacji
1. Kobylińska Małgorzata środa 9.00-10.00, czwartek 19.00-20.00
2. Rutkowska Anna wtorek 9.00-10.00; środa 17.00-18.00
3. Szubińska Elżbieta środa 10.00-11.00, poniedziałek 17.00-18.00
4. Araźna Agnieszka poniedziałek 10.30-11.30, czwartek 18.00-19.00
5. Banasiak Joanna poniedziałek 15.30-16.30, środa 19.00-20.00
6. Bereda Tomasz czwartek 14.00-15.00, piątek 19.00-20.00
7. Biernat Magdalena wtorek 11.30-12.30, czwartek 17.00-18.00
8. Brześkiewicz Dorota poniedziałek 10.00-11.00; czwartek 19.00-20.00
9. Chmielewska Małgorzata wtorek 17.00-18.00, piątek 10.00-11.00
10. Czyżkowska Justyna poniedziałek 10.00-11.00, wtorek 15.00-16.00
11. Dawid Marek poniedziałek i czwartek 16.00-17.00
12. Dylińska Renata środa 15.00-16.00, piątek 9.00-10.00
13. Gąsiorowska Maria poniedziałek 17.00-18.00, czwartek 10.30-11.30
14. Hanulak Anna wtorek 17.00-18.00; piątek 11.00-12.00
15. Jackowska Anna środa 16.30-17.30, piątek 11.00-12.00
16. Jaroń Barbara poniedziałek 12.30-13.30;
17. Kosno Marlena wtorek 10.00-11.00, czwartek 19.00-20.00
18. Kowalewska Grażyna Wtorek 8.10-10.45, wtorek 17.00-18.00
19. Kulka Anna wtorek 8.00-9.00; czwartek 17.00-18.00
20. Kurdej Zofia środa 19.00-20.00, piątek 9.00-10.00
21. Magdziarz Ewa wtorek 9.00-10.00, czwartek 17.00-18.00
22. Makarewicz Edyta wtorek 10.00-11.00, czwartek 17.30-18.30
23. Maśniak Agnieszka poniedziałek-piątek 10.00-12.00
24. Mazek Renata wtorek 9.45-10.45, czwartek 17.00-18.00
25. Michalczyk Małgorzata poniedziałek 17.00-18.00, środa 8.00-9.00
26. Milewska Olga wtorek 18.00-19.00, czwartek 10.00
27. Osiak Beata wtorek 9.00-10.00, czwartek 19.00-20.00
28. Ostolska Magdalena wtorek, czwartek 10.00-11.00, 18.00-19.00
29. Parobczyk Tomasz poniedziałek 13.00-14.00; wtorek, czwartek 18.00-19.00
30. Paszkowski Tomasz Poniedziałek 13.00-14.00; czwartek 17:00-18.00
31. Piotrowska Danuta poniedziałek 10.00-11.00; czwartek 18.00-19.00
32. Poświata Elwira środa 17.00-18.30, piątek 10.00-11.00
33. Rechnio Grażyna poniedziałek 17.00-18.00, piątek 10.00-11.00
34. Ruszpel Ewa poniedziałek 9.00-10.00, czwartek 18.00-19.00
35. Samociuk Anna poniedziałek 12.00-13.00; środa 19.00-20.00
36. Suska Agnieszka poniedziałek 10.00-11.00; czwartek 19.00-20.00
37. Śledź Ireneusz środa 18.00-19.00, piątek 10.00-11.00
38. Wąsowska Anna poniedziałek, środa 16.30-17.30; wtorek, czwartek 9.30-10.30
39. Wiącek Mariola poniedziałek 11.00-12.00, czwartek 18.00-19.00
40. Wysokińska Urszula poniedziałek 8.00-9.00, wtorek 16.00-17.00
41. Zawadzka Barbara wtorek 10.00-11.00; czwartek 18.00-19.00
42. Zawadzka Lidia wtorek 11.00-12.00, czwartek 18.00-19.00
43. Zgódka Marzanna czwartek 8.30-9.30, piątek 19.00-20.00
44. Zielińska Magda wtorek 17.00-18.00, czwartek 10.00-11.00

Możliwość komentowania została wyłączona.