Konkurs elektrośmieci

Informacje o projekcie „Zbieraj z klasą”

Szkoła Podstawowa w Siennicy zakończyła pierwszy etap projektu „Zbieraj z klasą”
w roku szkolnym 2020/2021. W tym projekcie wzięło udział 126 osób, wszyscy razem zebraliśmy:  19435 kg ZSEIE oraz 510 kg zużytych baterii.

W przyszłym roku szkolnym 2021/2022 będziemy kontynuować zbiórkę elektrośmieci, gdyż mamy duże szanse na wygranie wycieczki dla 20 osób.

W tym roku naliczone punkty będą wymieniane na e-karty, które będą rozdawane przez Dyrektora naszej Szkoły, po wydrukowaniu ich przez organizatora czyli we wrześniu 2021 r.

      

I miejsce zajęła Jagoda Michalik z klasy VI C (zebrała 2639,1 kg zepsutego sprzętu oraz 9,3 kg baterii czyli otrzymuje 1328 pkt.)

II miejsce zajęła Nadia Kiełczykowska z klasy VI C (zebrała 2298,1 kg zepsutego sprzętu oraz 2,1 kg baterii czyli otrzymuje 1151 pkt.)

III miejsce zajęła Lena Duszczyk z klasy II B (zebrała 476,5 kg zepsutego sprzętu oraz 8,6 kg baterii czyli otrzymuje 246 pkt.)

IV miejsce zajął Bartek Klimiuk z klasy VII A (zebrał 413 kg zepsutego sprzętu czyli otrzymuje 206 pkt.)

V miejsce zajęła Sandra Chlebicka z klasy VII A (zebrała 405,7 kg zepsutego sprzętu oraz 8,2 kg baterii czyli otrzymuje 211 pkt.)

VI miejsce zajął Szymon Pielasa z grupy 0 A (zebrał 393,2 zepsutego sprzętu oraz 5,5 kg baterii czyli otrzymuje 202 pkt.)

VII miejsce zajęła Lena Kowalik z klasy VI C (zebrała 361,8 zepsutego sprzętu oraz 3,7 kg baterii czyli otrzymuje 184 pkt.)

VIII miejsce zajął Wiktor Jabłoński z klasy IV C (zebrał 332,2 kg zepsutego sprzętu oraz 3,9 baterii czyli otrzymuje 170 pkt.)

IX miejsce zajęła Górka Magda z klasy VI A (zebrała 285,5 kg zepsutego sprzętu oraz 20 kg baterii czyli otrzymuje 162 pkt.)

X miejsce zajął Mateusz Wielądek z klasy III B (zebrał 240 kg zepsutego sprzętu oraz 5,2 kg baterii czyli  otrzymuje 125 pkt.)

            Wszystkie inne dzieci otrzymają również nagrody wg ilości oddanego sprzętu, czyli
e-karty o niższych nominałach, minimalna ilość to 50 pkt. W razie jakichkolwiek wątpliwości proszę o kontakt poprzez e-dziennik.

                                                                                              Koordynator projektu A. Hanulak

 

Nagrody w projekcie i zasady ich przyznawania wg organizatora:

 1. Nagrodami w projekcie są e-Karty przeznaczone do realizowania zamówień w sklepie internetowym Empik.com dostępnym pod adresem: www.empik.com zgodnie z Regulaminem w/w Sklepu Internetowego.
 2. Lista e-Kart jest udostępniana przez Organizatora na stronie projektu.
 3. e-Kartę otrzymuje uczestnik, który uzyskał odpowiednią dla danej e-Karty liczbę punktów.
 4. Punkty naliczone Uczestnikowi mogą być przez niego wymienione na e-Karty o różnych nominałach (9 nominałów) po zgromadzeniu odpowiedniej liczby Punktów:
 5. a) e-Karta 20 zł – Minimalna liczba punktów zgromadzonych na koncie uczestnika 50
 6. b) e-Karta 30 zł – Minimalna liczba punktów zgromadzonych na koncie uczestnika 75
 7. c) e-Karta 40 zł – Minimalna liczba punktów zgromadzonych na koncie uczestnika 100
 8. d) e-Karta 50 zł – Minimalna liczba punktów zgromadzonych na koncie uczestnika 125
 9. e) e-Karta 70 zł – Minimalna liczba punktów zgromadzonych na koncie uczestnika 175
 10. f) e-Karta 100 zł – Minimalna liczba punktów zgromadzonych na koncie uczestnika 250
 11. g) e-Karta 140 zł – Minimalna liczba punktów zgromadzonych na koncie uczestnika 350
 12. h) e-Karta 200 zł – Minimalna liczba punktów zgromadzonych na koncie uczestnika 500
 13. i) e-Karta 500 zł – Minimalna liczba punktów zgromadzonych na koncie uczestnika 1250.
 14. Punkty naliczone za odbiory zlecone w danym roku kalendarzowym muszą być zamienione na
  e-Karty najpóźniej do końca roku kalendarzowego następującego po roku, w którym zlecony został odbiór. Po tym czasie punkty zdobyte za zbiórkę w danym okresie nie będę już aktywne.
 15. Wymiany punktów może dokonać wyłącznie uczestnik.
 16. Uczestnik wybiera e-Karty i zamawia je za pomocą strony, do której posiada login i indywidualne hasło.
 17. Po spełnieniu wymogów koniecznych do otrzymania nagrody i zamówienia jej przez uczestnika realizacja nagrody odbywać się będzie nie później niż w ciągu 1 (jednego) miesiąca od zamówienia przez uczestnika dostępnych nagród (e-Kart).
 18. Uczestnikowi po złożeniu zamówienia na e-Kartę zostaje zmniejszony stan Punktów o wartość punktową zamówionej e-Karty.
 19. e-Karta jest aktywna przez okres 12 miesięcy od momentu jej wygenerowania przez Operatora.
 20. Przy realizacji w sklepie internetowym numer kodu z e-Karty należy wpisać w formularzu, w trakcie składania zamówienia. Wartość do zapłaty zostanie obniżona o wartość nominalną e-Karty.
 21. Podczas jednej transakcji Uczestnik może skorzystać z kilku e-Kart.
 22. W przypadku, gdy wartość e-Karty jest mniejsza niż kwota transakcji, Uczestnik dopłaca resztę kartą kredytową lub przelewem – zgodnie z opcjami dostępnymi w sklepie internetowym.
 23. Dokonując zakupów w sklepie internetowym Empik.com przy pomocy e-Karty, zapłaty za zamówienie można dokonać jedynie w momencie składania zamówienia – i jedynie przy wybraniu tzw. 'Płatności z góry’.
 24. Wartość e-Karty może zostać wykorzystana w celu pokrycia kosztów dostawy.
 25. e-Karty nie mogą być wymieniane na gotówkę. Nie ma też możliwości wydawania reszty z e-Kart
  w przypadku gdy wartość transakcji jest mniejsza niż wartość e-Karty. e-Karta może być wykorzystywana wielokrotnie, aż do wyczerpania się limitu przypisanego do danej e-Karty.
 26. Numery kodu e-Karty wpisywane są przez Operatora na indywidualne konto uczestnika i będą udostępniane uczestnikom po zalogowaniu się do systemu.
 27. Ewentualne obciążenia podatkowe z tytułu otrzymania e-Karty będą obciążać wyłącznie Uczestnika, któremu przyznano daną e-Kartę. W tym zakresie Operator może uzależnić przekazanie
  e-Karty od wcześniejszego uregulowania przez Uczestnika obciążających go należności podatkowych z tytułu przyznania e-Karty.
 28. Organizator zastrzega sobie prawo do organizowania okresowych promocji, polegających na zmianie zasad naliczania punktów w projekcie. Informacje o takiej zmianie będą udostępnione na stronie.
 29. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany sposobu nagradzania uczestników projektu
  w przypadku wycofania oferty sprzedaży e-Kart przez sklep internetowy Empik.com.
Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.