Dzień Tabliczki Mnożenia

W dniach 1-2 października 2020r. w klasach 4 – 8 odbył się X Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Uczniowie zmierzyli się ze swoją znajomością tabliczki mnożenia. Z uśmiechem podchodzili do inicjatywy i chętnie brali w niej udział. W dniach 28.09.2020 – 01.10.2020. przypominaliśmy sobie tabliczkę mnożenia – w domu, w szkole, na lekcji i na przerwach. Szkolne korytarze zdobiły kolorowe kartki z działaniami zachęcającymi do wspólnej zabawy i nauki, a na gazetkach można było również znaleźć ciekawe pomysły na szybkie wykonywanie mnożenia. Gratulujemy wszystkim uczniom, którzy zmierzyli się z tymi zadaniami, a szczególnie tym, którzy zdali egzamin bezbłędnie i otrzymali Certyfikat „Eksperta Tabliczki Mnożenia”. Akcja była dobrą okazją dla uczniów do nadrobienia „tabliczkowych” zaległości.

05.10.2020 -17.10.2020 Chętni uczniowie, rodzice i nauczyciele biorą udział w Internetowym Konkursie Matematyczno-Logicznym  ARCYMISTRZ MNOŻENIA – trzymamy mocno kciuki.

Nauczyciele matematyki