Dzień Rodziny

Dnia 2 czerwca 2019r. w naszej szkole odbył się Dzień Rodziny organizowany przez Radę Rodziców przy współpracy z nauczycielami. Impreza odbywała się na hali sportowej w porze popołudniowej. Nasi uczniowie wraz z rodzicami mogli obejrzeć i skorzystać z wielu atrakcji. Odbyły się liczne pokazy taneczne w wykonaniu naszych milusińskich. Ponadto mogliśmy posłuchać popisów wokalnych w przeglądzie talentów. Każdy mógł spróbować swoich sił w konkurencjach sportowych: przeciąganiu liny, wyścigach w workach, torze przeszkód, rzutach do celu, kręglach, strzałach do bramki czy kręceniu hula-hop. Ciekawą propozycją był pokaz resuscytacji w wykonaniu strażaków z OSP w Siennicy. Przyszli adepci tego zawodu mogli podziwiać wóz strażacki i sprzęt gaśniczy na szkolnym parkingu. Można także było wziąć udział w loterii fantowej oraz pomalować sobie twarz. Był też kącik, gdzie przeglądają kroniki szkolne, można było z sentymentem powspominać dawne czasy. Nie zabrakło pysznego jedzenia z grilla, waty cukrowej, popcornu czy wybornych ciast w kawiarence. Dla najwytrwalszych przewidziano taneczne pląsy, podczas dyskoteki. Reasumując był to bardzo atrakcyjne popołudnie.