Dzień Rodziny w zerówkach

20180525_093625 200Dnia 25 czerwca 2018 r. w naszej szkole odbyło się wielkie święto – akademia z okazji „Dnia Rodziny”. Dla naszej społeczności szkolnej jest to jedna z ważniejszych uroczystości szkolnych, podczas której dzieci mogą pokazać swoim rodzicom jak ważni są w ich życiu i jak bardzo ich kochają.  W każdej grupie przedszkolnej uroczystość rozpoczęła się od części artystycznej w wykonaniu uczniów. Pod opieką swych nauczycieli dzieci przedstawiały montaż słowno–muzyczny, zyskując gromkie brawa publiczności. Uroczystość przebiegła w bardzo miłej atmosferze podczas programu, w którym dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki, prezentowały specjalnie na tę okazję przygotowane układy taneczne do muzyki, a także składając przybyłym gościom najserdeczniejsze życzenia. Oprócz gorących podziękowań i serdecznych życzeń na rodziców czekały niespodzianki – prezenty przygotowane przez dzieci z poszczególnych klas. Tą wspaniałą uroczystość wszystkie grupy zakończyły słodkim poczęstunkiem w swoich klasach.