Dzień Kubusia Puchatka

W świetlicy szkolnej z okazji święta powstał „Świetlicowy Klub Kubusia Puchatka”. Dzieci własnoręcznie przygotowywały plakietki, które zostały rozdane klubowiczom. Odbył się konkurs „Kubuś Puchatek i jego Przyjaciele”, który spotkał się z ogromnym zainteresowaniem. Powstało dużo ciekawych prac wykonanych wieloma technikami plastycznymi. Wyłoniono zwycięzców z trzech kategoriach wiekowych. Uczniowie z klas młodszych układali puzzle z wizerunkiem Kubusia i jego przyjaciół. Starsi wzięli udział w turnieju warcabowym im. Kubusia Puchatka. Wielu uczestników przyciągnął plener malarski młodych artystów. Przy prawdziwych sztalugach powstały portrety Kubusia. 18 stycznia dzieci przyniosły do szkoły maskotki i gadżety.