proxy

Dzień bibliotekarza

Międzynarodowy Dzień Przytulania Bibliotekarzy

1 marca obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Przytulania Bibliotekarzy. Uczniowie w ramach wdzięczności za zaangażowanie i pracę na rzecz czytelników własnoręcznie przygotowali i wręczyli laurki zarówno szkolnym bibliotekarzom jak i pracownikom Publicznej Biblioteki Gminnej w Siennicy. Podziękowali bibliotekarzom, którzy nie tylko pomagają w wyborze ciekawej lektury, ale i przymykają oko, gdy nieco spóźnimy się z oddaniem książki.

W związku ze zbliżającym się Międzynarodowym Dniem Logopedy uczniowie złożyli także serdeczne podziękowania logopedom za profesjonalizm, ciepłe słowo, cierpliwość i wyrozumiałość. Życzyli paniom dużo sukcesów i wytrwałości w podejmowaniu nowych wyzwań logopedycznych, satysfakcji z wykonywanej pracy, entuzjazmu i pogody ducha.