343552410_1841723546194398_676738150648094758_n

Dyskoteka klas ósmych

Dnia 27 kwietnia 2023r. odbyła się dyskoteka, w której udział wzięli uczniowie klas ósmych pod opieką p. Anny Rutkowskiej – Stadnik, p. Agnieszki Michalik,  i p. Marka Dawida.

Wszystko było bardzo dobrze przygotowane i dopięte na ostatni guzik przez ósmoklasistów. W tym dniu uczniom towarzyszyła cudowna atmosfera i jeszcze lepsza zabawa. Wszyscy uczestnicy zabawy od samego początku świetnie się bawili. Przy dźwiękach największych hitów z list przebojów, uczniowie dali popis swoich umiejętności tanecznych. Nie zabrakło „Belgijki” i „Jedzie pociąg z daleka”. Zabawy i śmiechu było co nie miara. Uczniowie przygotowali słodki poczęstunek.

Czas minął zdecydowanie  dużo za szybko i wszyscy jeszcze chętnie zostaliby dłużej, aby się wspólnie pobawić.  Uczestnicy zabawy rozstali się w doskonałych humorach. Wspólnie spędzony czas był okazją do integracji zespołów klasowych i tanecznej zabawy.