Bal karnawałowy

Karnawał to czas wspaniałej i radosnej zabawy. W poniedziałek 18 lutego 2019 roku w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa. Na ten dzień sala gimnastyczna zamieniła się w pięknie udekorowaną salę balową. Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał wszystkim dzieciom. Zabawa urozmaicana była ciekawymi konkursami. Była to również okazja do wykonania sobie pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach. Podczas zabawy tworzono korowody, kółeczka oraz tańczono w parach. Na balu wszyscy przebierańcy bawili się świetnie. Skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do zabawy. Tego dnia nie brakowało wielu emocji, radości, euforii. W naszej placówce bale są atrakcyjną i bardzo lubianą przez dzieci formą rozrywki. Wspólna zabawa przy muzyce rozwija u nich inwencję twórczą i pozwala bardziej zintegrować środowisko uczniowskie.