Bal karnawałowy

W dniu 3 lutego 2020r. w naszej szkole odbył się Bal Karnawałowy.  Hala sportowa w pięknej scenerii wyglądała inaczej niż na co dzień i zamieniła się w prawdziwą salę balową. Na bal przybyły dzieci z oddziałów przedszkolnych i klas I-V.

Dzieci wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za  bohaterów znanych bajek i nie tylko.  Nie sposób zliczyć i wymienić wszystkie  postacie. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie.

Bal rozpoczął się wspólnym polonezem. Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki, jak przystało na prawdziwy bal. Były pociągi, kółeczka i tańce w parach. Wszyscy mogli uczestniczyć w zabawach.

Na chwilę wytchnienia i odpoczynku, po tych wyczerpujących tańcach, wszyscy udali się do swoich sal lekcyjnych, gdzie przygotowany był pyszny, słodki poczęstunek.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze, a wspólna zabawa przyniosła wiele radości.

Dzień ten dostarczył dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń.

Dziękujemy za miłe chwile i z niecierpliwością czekamy na kolejny bal!