275052436_5203451866373959_3137491930210274978_n

8 marca akcja charytatywna

💙💛❤️
Drogie Mieszkanki Naszej Gminy!!!
Organizujemy jako Rada Rodziców Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Siennicy wspólnie z Niepublicznym Przedszkolem „Chatka Puchatka” w Siennicy akcję charytatywną „KOBIETY z gminy Siennica dla KOBIET z Ukrainy”.
Do Naszej gminy docierają Kobiety z dotkniętej wojną Ukrainy. Matki, żony, babcie, siostry, córki, które uciekły ze swojego kraju, aby ocalić siebie i swoje dzieci. Brakuje im podstawowych produktów: kosmetyków (szamponów, kremów, płynów do kąpieli, ale także kosmetyków do dbania o swój wygląd), materiałów higienicznych i bielizny.
Zbliża się Nasze święto – Dzień Kobiet, dlatego prosimy wszystkie, te małe i duże KOBIETY chcące pomóc o zakup niezbędnych, nam kobietom, produktów.
Sprawmy, że uśmiech choć na chwilę zagości na twarzach kobiet, które musiały uciekać z własnego domu, miejscowości, kraju nie zabierając praktycznie ze sobą nic, a na pewno nie kosmetyczek.
Produkty można dostarczyć do siedziby Niepublicznego Przedszkola „Chatka Puchatka” w Siennicy przy ul. Mińskiej 32 A od 5.03.2022 r. do 8.03.2022 w godzinach od 16.00-20.00.
Zachęcamy także lokalne sklepy, lokale usługowe oraz inne podmioty i instytucje, które chciałyby wziąć udział w akcji do przyłączenia się i zbierania darów, które organizatorzy w każdej chwili mogą odebrać!
Rzeczy ze zbiórki zostaną przekazane do KOBIET już przebywających na terenie naszej gminie.
Nie bądźmy obojętne i pamiętajmy dobro powraca!!!
Monika Michalik-Towani brawo za pomysł👋❣️👋